KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956677
nr 1395 6677
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Oljemålning, "Vid Testebroån". Signerad. Olja på duk, 30x53 cm, yttermått inklusive ram: 31x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:46:53
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund